Coconaut Pure Young Cocos Water, apa de cocos, 320 ml
Cod: 49165Livrare rapidă
Avem produse în stoc.
Sfaturi de specialitate
Avem experiență!
Noi testăm ceea ce vindem
Verificăm calitatea înaltă a produselor noastre.
Transport gratuit
Pentru achiziții mai mari de 249 lei.
Descriere detaliată a produsului
Coconaut Pure Young Coconut Water, apă de cocos, 320 ml
- apă nediluată 100% din nuci de cocos tinere vietnameze de calitate premium
- are proprietăți izotonice, fiind potrivită pentru persoanele active și sportivi
- revigorează și hidratează mai bine decât apa obișnuită, oferă energie, susține regenerarea
- conține vitamine și minerale, doar 22 kcal în 100 ml
- fără conservanți și alte aditive, fără zahăr adăugat
- produs vegan
Ingrediente
Apă de cocos tânăr 99,96%, antioxidant: acid L-ascorbic (vitamina C). A se păstra la loc uscat. După deschidere, a se consuma de preferat în termen de 2 zile.
| Valori nutriționale pentru | 100 ml |
| Valoare energetică (kJ) | 94 kJ |
| Valoare energetică (kcal) | 22 kCal |
| Grăsimi | 0 g |
| - din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 5.5 g |
| - din care zaharuri | 5.2 g |
| - din care polialcooli | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0.05 g |
Volum
320 ml

Parametri suplimentari
| Categorie: | Alimente |
|---|---|
| EAN: | 8936020052533 |
| Volum: | 320 ml |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!