Shaker SmartShake Reinforce din oțel inoxidabil, negru, 900 ml
Cod: 60907Livrare rapidă
Avem produse în stoc.
Sfaturi de specialitate
Avem experiență!
Noi testăm ceea ce vindem
Verificăm calitatea înaltă a produselor noastre.
Transport gratuit
Pentru achiziții mai mari de 249 lei.
Produse asociate
Energie
BrainMax LAUF® Intra Complex, Mango, 1000 g Băutură ionică cu carbohidrați și EAA pentru performanță îmbunătățită, hidratare și recuperare, supliment alimentar.
In stoc
(>5 buc.)
186,13 lei
Evaluare preţ:
18,61 lei / 100 g
Energie
BrainMax LAUF® Preworkout, fără cofeină, Portocală roșie, 400 g Pre-antrenament pentru susținerea performanței fără cofeină, NO-STIM, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
173,13 lei
Evaluare preţ:
43,28 lei / 100 g
Energie
BrainMax LAUF® Preworkout, cu cofeină, 400 g Pre-antrenament pentru susținerea performanței cu cafeină, STIM, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
173,13 lei
Evaluare preţ:
43,28 lei / 100 g
Energie
BrainMax 3.0 Anabolic Dagger, 320 g Supliment alimentar
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
151,46 lei
Evaluare preţ:
47,33 lei / 100 g
Nutriția musculară
BrainMax® Performance Protein® Dark Knight, Cacao & Ashwagandha, 1000 g Protein din zer nativ cu colostru, colagen și ashwagandha, cacao, 28 porții
In stoc
(>5 buc.)
216,47 lei
Evaluare preţ:
21,65 lei / 100 g
Aparat locomotor
Nutriția musculară
Performance Protein®, proteină nativă din zer, ciocolată, 1000 g Protein din zer nativ cu colostru de vacă și colagen de vită grass-fed, supliment alimentar
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
216,47 lei
Evaluare preţ:
21,65 lei / 100 g
Aparat locomotor
Nutriția musculară
BrainMax® Performance Protein®, Vanilie, 1000 g Protein din zer nativ cu colostru de vacă și colagen de vită grass-fed
In stoc
(>5 buc.)
216,47 lei
Evaluare preţ:
21,65 lei / 100 g
Regenerare
Nutriția musculară
BrainMax LAUF® Protein, protein din zer nativ, 1000 g Amestec ideal de izolat și concentrat (50:50), peste 25 g de proteine per porție, 28 de porții, supliment alimentar
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
216,47 lei
Evaluare preţ:
21,65 lei / 100 g
Descriere detaliată a produsului
Shaker SmartShake Reinforce din oțel inoxidabil, negru, 900 ml
Agitatorul Reforce din oțel inoxidabil este extrem de durabil și igienic . Este ușor, dar construit pentru a rezista.
- Design durabil - Folosiți-l timp de zece ani sau mai mult.
- Rezistenta la scurgeri.
- Agitatorul de 900 ml nu contine BPA, DEHP si este reciclabil.
- Confortabil si usor, cantarind doar 170 g.
- Unități de măsură gravate pe interiorul sticlei
- Practic și ușor de curățat - Deschidere largă pentru curățare ușoară (numai spălare manuală).
- Este o sticlă de oțel cu un singur perete. Nu utilizați cu lichide fierbinți.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cutii pentru alimente, sticle, shakere, genți |
|---|---|
| EAN: | 7350057185599 |
| Volum: | 900 ml |
BrainMarket shaker din plastic (shaker), negru, 600 ml Shaker din plastic negru cu logo BrainMarket
In stoc
(>5 buc.)
21,45 lei
BrainMarket shaker din plastic, mov, 600 ml Shaker mov din plastic cu sigla BrainMarket
In stoc
(>5 buc.)
21,45 lei
Evaluare preţ:
3,57 lei / 100 ml
BrainMax shaker din plastic compartimentat, negru, 500 + 150 ml Shaker din plastic negru
In stoc
(>5 buc.)
21,45 lei
Evaluare preţ:
3,06 lei / 100 ml
LAUF shaker din plastic, negru, 700 ml Shaker din plastic negru pentru sport și timp liber, cu un design elegant
In stoc
(>5 buc.)
21,45 lei
Evaluare preţ:
3,06 lei / 100 ml
BrainMax Pure® Sticlă din sticlă, 1 l Sticlă din sticlă borosilicată cu capacitatea de 1 litru
In stoc
(>5 buc.)
86,46 lei
Evaluare preţ:
8,65 lei / 100 ml
Oferte
Fashion
84,29 lei
–17 %
BrainMax Tank bottle, sticlă de apă din silicon, 2 l Sticluță practică pliabilă, fără BPA!
In stoc
(>5 buc.)
69,33 lei
Evaluare preţ:
3,47 lei / 100 ml
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!