Acest site folosește cookie-uri. Continuând să navigați pe acest site, vă exprimați acordul cu utilizarea lor. Mai multe informații
aici
.
Setări
Respinge
Sunt de acord
Treci la conținut
Autentificare în contul dumneavoastră
Adresă de e-mail
Parolă
Nu completaţi acest câmp
Surname
Autentificare
Înregistrare nouă
Parola uitată?
sau
Autentificare cu Facebook
Autentificare cu Google
Continuare către coş
Asistenţă pentru clienţi:
+40 373 811 716
info@brainmarket.ro
Blog
Favoritele mele
Autentificare
Căutare
Coş de cumpărături
Coş gol
BrainMax®
Suplimente alimentare BrainMax®
Pentru bărbați
,
Minerale, multiminerale, electroliți
,
Pentru femei
,
Scopuri
,
Omega 3
,
Vitamine și multivitamine
,
Aminoacizi
,
Proteine
,
Colageni
,
Antioxidanți
,
Adaptogeni
,
Prebiotice și probiotice
,
Stimulente pre-antrenament
,
Organe de vită
,
Tincturi
,
Pentru vegani
BrainMax pentru bărbați
Cosmetice pentru bărbați
Alimente
Gustări dulci și biscuiți sărați
,
Alimente fără gluten
,
Fructe uscate
,
Cereale, cereale integrale, pseudocereale
,
Alimente vegane
,
Uleiuri, grăsimi și unturi clarificate
,
Pizza și wrapuri
,
Îndulcitori naturali
,
Condimente și mirodenii
,
Făinuri, amestecuri și budinci
,
Orez, paste, leguminoase
BrainMax pentru femei
Pentru copiii care fac sport
LAUF
Mostre
Mostre de suplimente alimentare
,
Mostre de alimente
Accesorii fitness
Imunitate
Reduceri
Pachete avantajoase
Pachete avantajoase de suplimente alimentare
,
Pachete avantajoase de alimente
,
Pachete avantajoase de cosmetice
Salvează-mă
Reduceri - ultimele bucăți
Femei
Suplimente alimentare pentru femei
Pentru femei
,
Piele, păr și unghii
,
Sarcină
,
Susținerea sistemului hormonal
,
Fertilitate
,
Tract urinar
,
Frumusețe feminină
Selecție TOP de suplimente alimentare pentru femei
Produse pentru menstruație
Bărbați
Suplimente alimentare pentru bărbați
Pentru performanță sportivă și recuperare
,
Fertilitate pentru bărbați
,
Pentru prostată
Copii
Vitamine și minerale pentru copii
Vitamine pentru imunitatea copiilor
,
Omega 3
,
Multivitamine pentru copii
,
Probiotice pentru copii
,
Pentru copii activi
,
Minerale pentru copii
Alimentație sănătoasă și alimente pentru copii
Cosmetice naturale pentru copii
Detergenți ecologici pentru copii
Obiective
Antrenament și sport
Imunitate
Plante medicinale
Concentrare
Sănătatea bărbaților
Memorie
Energie, vitalitate
Somn
Sănătate mintală
Libido și fertilitate
Echilibru hormonal, sistem
Colesterol
Planificarea sarcinii
Longevitate
Hidratare
Greutate corporală
Bronzare
Digestie
Probiotice
,
Enzime digestive
,
Susținerea intestinelor
Sănătatea copiilor
Detoxifiere
Glicemie
Suplimente alimentare
Minerale și multiminerale
Magneziu
,
Zinc
,
Fier
,
Seleniu
,
Cupru
,
Calciu
,
Potasiu
,
Multimineral
,
Iod
,
Crom
,
Molibden
După organe și părți ale corpului
Oase, articulații, ligamente
,
Inimă, vase de sânge
,
Creier
,
Ochii
,
Piele, păr, unghii
,
Intestine, stomac
,
Ficat, rinichi
,
Tract urinar
,
Plămâni, căi respiratorii
Nutriție sportivă
Nutriție sportivă după sport
,
Suplimente pentru fitness
Vitamine și multivitamine
Vitamina D
,
Vitamina C
,
Vitamina B
,
Vitamine pentru femei
,
Multivitamine
,
Vitamina K
,
Vitamine pentru bărbați
,
Vitamina E
,
Vitamina A
Suplimente alimentare pentru vegani
Antioxidanți
Proteine
Proteine din zer whey
,
Proteine aromatizate
Grăsimi
Omega 3
,
Grăsimi MCT
Aminoacizi
Creatină
,
Glicină
,
L-glutamină
,
Alte aminoacizi
,
L-citrulină
,
L-arginină
,
EAA
,
BCAA
Adaptogeni
Ashwagandha
,
Adaptogeni în capsule
,
Adaptogeni în formă naturală
Probiotice
Electroliți
Colageni
Ciuperci
Reishi
,
Hericium
,
Cordyceps
,
Ciaga (chaga)
,
Maitake
,
Shiitake
Suplimente alimentare pentru copii
Alge marine și de apă dulce
Colostru (Colostru)
Prebiotice
Tincturi BrainMax
Noutăți
Noutăți în suplimente alimentare
Noutăți în alimente
Noutăți în cosmetice
Noutăți pentru casă
Noutăți în îmbrăcăminte
Îmbrăcăminte și accesorii
Îmbrăcăminte sport pentru femei
Colanți damă, pantaloni sport și pantaloni scurți
,
Tricouri și topuri sport pentru femei
,
Lenjerie intimă sport pentru femei
,
Tricouri de ciclism pentru femei
Îmbrăcăminte sport pentru bărbați
Pantaloni sport pentru bărbați, pantaloni de trening și pantaloni scurți
,
Tricouri și hanorace sport pentru bărbați
,
Tricouri de ciclism pentru bărbați
Îmbrăcăminte și accesorii sportive unisex
Acasă
Filtre de apă și căni filtrante
Blocarea luminii albastre
Blocarea 100% a luminii albastre
,
Blocarea 100% a luminii albastre și verzi
,
Blocare 25-40% lumină albastră
,
Blocare 80% lumină albastră
Cutii pentru alimente, sticle, shakere, genți
Terapie cu lumină roșie
Iluminat
Fără deșeuri
Ecodetergenți
Detergenți
,
Detergenți de rufe naturali și ecologici
,
Absorbante și tampoane menstruale naturale și ecologice
Aromaterapie
Uleiuri esențiale și aromatice
,
Difuzoare de aromă
Veselă – tigăi, seturi și accesorii pentru bucătărie
Cadouri
Vouchere cadou
Cadouri până la 430 lei
Selecție TOP cadouri pentru bărbați
Cadouri până la 210 lei
Selecție TOP de cadouri pentru femei
Cadouri până la 105 lei
Alimente
Gustări dulci și biscuiți sărați
Batoane proteice și fursecuri
,
Ciocolate
,
Fructe în ciocolată
,
Chipsuri și biscuiți sărați
,
Gume de mestecat
Superalimente
Maca
,
Matcha
,
Chlorella
,
Moringa
,
Spirulină
,
Guarana
Alimente fără gluten
Gustări dulci și biscuiți sărați fără gluten
,
Cereale fără gluten, cereale integrale, pseudocereale
,
Creme, gemuri și marmelade fără gluten
,
Paste fără gluten, leguminoase și orez
Băuturi
Băuturi răcoritoare
,
Cacao și amestecuri de cacao
,
Ceaiuri
,
Cafea
,
BrainMax Yerba Maté
,
Kombucha
,
Băuturi și energizante
Alimente pentru vegani
Gustări vegane dulci și biscuiți sărați
,
Creme vegane, gemuri și marmelade
,
Cereale vegane, cereale integrale, pseudo-cereale
,
Proteine vegane
,
Orez, paste și leguminoase vegane
Cereale, cereale integrale, pseudocereale
Granola
,
Terciuri pentru mic dejun
,
Cereale și pseudocereale
,
Fulgi
,
Quinoa
Condimente și mirodenii
Nuci și semințe
Fructe uscate
Fructe liofilizate
,
Fructe și legume uscate
Ciuperci și alge
Ciuperci
,
Cordyceps
,
Alge marine și de apă dulce
Creme de nuci, gemuri și marmelade
Creme dulci de nuci
,
Creme, gemuri și marmelade fără gluten
,
Creme vegane, gemuri și marmelade BrainMax
,
Creme de nuci 100%
,
Creme de arahide BIO
,
Creme de alune
,
Dulcețuri, marmelade
,
Creme și unturi de migdale BIO BrainMax
,
Creme de caju
,
Creme proteice și unturi
Uleiuri, grăsimi și unturi clarificate
Îndulcitori naturali
Alimente fermentate și conservate
Pizza, wrapuri
Sosuri și pesto
Făinuri, amestecuri și budinci
Orez, paste și leguminoase
Gustări dulci și sărate
Cosmetice
Creme și uleiuri pentru plajă
Îngrijirea corpului
Pentru bărbați
Îngrijire dentară
Paste de dinți
,
Periuțe de dinți
Îngrijire pentru piele și buze
Pentru femei
Îngrijirea părului
Deodorante
Îngrijire pentru mâini și picioare
Seturi cadou
Pachete
Branduri
BrainMax
BrainMax Pure
Autentificare
Mai mult
Acasă
/
Suplimente alimentare
/
Minerale și multiminerale
/
Magneziu
Magneziu
, Pagina 2
Cele mai vândute
BrainMax Magnesium Bisglycinate®, 90 capsule vegetale
Bisglicinat de magneziu MagChel®, biodisponibilitate ridicată, 30 de porții, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
69096
64,79 lei
BrainMax KIDS Magnesium Powder, Fructul dragonului, 150 g
Magneziu pentru copii, fructul dragonului, 30 de doze, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
67866
43,12 lei
Performance Magnesium® Powder, magneziu bisglicinat în pulbere, 90 doze, 550 g
Magneziu organic de calitate germană MagChel®, 375 mg de magneziu elementar într-o doză = 100% din DZR! Supliment alimentar.
In stoc
(>5 buc.)
36735/LIM
129,79 lei
BrainMax Potasiu Magnesium®, citrat de potasiu + malat de magneziu, 200 capsule vegetale
100 mg de potasiu elementar și 60 mg de magneziu elementar per doză, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
9965
97,29 lei
Jarrow Formulas BoneUp kapsle, 360 kapslí
Complex de minerale și vitamine pentru sănătatea oaselor, supliment alimentar
In stoc
(5 buc.)
972087
217,11 lei
Swanson Albion Magneziu, 133 mg, 90 capsule
In stoc
(>5 buc.)
549359
60,63 lei
NOW Glicinat de magneziu, 180 de comprimate
In stoc
(5 buc.)
501693
114,97 lei
Citrat de magneziu Life Extension, 100 mg, 100 capsule vegetale
In stoc
(>5 buc.)
314529
54,11 lei
Life Extension Draslík s hořčík s postupným uvolňováním, 60 rostlinných kapslí
In stoc
(>5 buc.)
239333
71,50 lei
BrainMax® Isohydrate, Orange, 10 g
Băutură ionică pudră, 5 electroliți și 4 vitamine, portocală, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
70673
8,50 lei
Afişare mai multe produse
Selectarea produsului
Vă recomandăm
Cele mai accesibile
Cele cu preț ridicat
Cele mai vândute
Alfabetic
60
articole în total
Listă produse
Aparat locomotor
NOW Kid Cal, Orange, Calciu, Magneziu, Vitamina D pentru copii, 100 bomboane
In stoc
(>5 buc.)
82,12 lei
Evaluare preţ:
0,82 lei / 1 buc.
Adaugă în Coş
23581
Tip
Aparat locomotor
Piele și păr
NOW calciu și magneziu, cu vitamina D-3 și zinc, calciu + magneziu + vitamina D3 și zinc, 240 capsule softgel
In stoc
(>5 buc.)
140,63 lei
Evaluare preţ:
0,59 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
97834
Tip
Vânzare
Regenerare
Grădina Vieții - Magneziu Dr. Formulat (magneziu - portocaliu) 419g
In stoc
(5 buc.)
220,80 lei
Evaluare preţ:
52,70 lei / 100 g
Adaugă în Coş
20249
Oferte
Vânzare
Regenerare
123,29 lei
–14 %
Grădina Vieții - Dr. Magneziu formulat (magneziu - portocaliu), 197g
In stoc
(3 buc.)
105,06 lei
Evaluare preţ:
53,33 lei / 100 g
Adaugă în Coş
98339
Regenerare
Enervit Magnesium Sport, lămâie, 10 x 15 g
Amestec solubil cu conținut ridicat de electroliți
In stoc
(>5 buc.)
48,32 lei
Adaugă în Coş
68157
Enzymedica Natto-K, suport pentru inima si vasele de sange, 90 capsule
Supliment alimentar
In stoc
(4 buc.)
324,81 lei
Evaluare preţ:
3,61 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
65910
Regenerare
Grădina Vieții - Magneziu Dr. Formulat (magneziu) - zmeura si lamaie, 198g
In stoc
(4 buc.)
125,46 lei
Evaluare preţ:
63,36 lei / 100 g
Adaugă în Coş
999966
Regenerare
Grădina Vieții Dr. Magneziu formulat cu prebiotice și probiotice, zmeură, 60 de gume
In stoc
(>5 buc.)
108,13 lei
Evaluare preţ:
1,80 lei / 1 buc.
Adaugă în Coş
65082
Imunitate
Aparat locomotor
ChildLife Essentials Calciu lichid cu magneziu, calciu lichid cu magneziu, portocală, 473 ml
In stoc
(>5 buc.)
121,13 lei
Evaluare preţ:
25,61 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
66417
Regenerare
Spray cu ulei de magneziu KIKI Health (ulei de magneziu), 125 ml
In stoc
(>5 buc.)
64,79 lei
Evaluare preţ:
51,83 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
36747
Energie
Capsule de magneziu Life Extension, capsule de magneziu, 100 capsule vegetale
Supliment alimentar
In stoc
(1 buc.)
90,79 lei
Evaluare preţ:
0,91 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
66852
Tabără
Life Extension Neuro-Mag® Magnesium L-Threonate, (magneziu L-treonat), 90 capsule vegetale
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
238,14 lei
Evaluare preţ:
2,65 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
35376
Mix de băuturi relaxante Natural Vitality Calm Magnesium, magneziu, pepene verde, 226 g
In stoc
(4 buc.)
151,46 lei
Evaluare preţ:
67,02 lei / 100 g
Adaugă în Coş
66264
Energie
Aparat locomotor
NOW Citrat de magneziu (citrat de magneziu), 400 mg, 120 capsule vegetale
In stoc
(>5 buc.)
86,46 lei
Evaluare preţ:
0,72 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
41211
Tabără
Osavi Magtein®, L-Treonat de magneziu, 90 capsule
Magneziu cu biodisponibilitate ridicată
In stoc
(>5 buc.)
216,47 lei
Evaluare preţ:
2,41 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
68904
Skill Nutrition L-Treonat de magneziu, Magtein®, 90 capsule
Magneziu cu biodisponibilitate ridicată, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
216,47 lei
Evaluare preţ:
2,41 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
68898
Energie
Echilibrul mental
Smidge Morning Magnesium, 3 tipuri de magneziu, 120 capsule vegetale
Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
331,31 lei
Evaluare preţ:
2,76 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
62058
Aparat locomotor
Oligominerale Magneziu ionic, magneziu ionizat, 400 mg, 118 ml
Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
114,63 lei
Evaluare preţ:
97,14 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
60613
Energie
Echilibrul hormonal
Trace Minerals Mega Mag 400 mg, magneziu cu electroliți, 118 ml
Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
125,46 lei
Evaluare preţ:
106,32 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
60523
NOW Glicinat de magneziu, 180 de comprimate
In stoc
(5 buc.)
114,97 lei
Evaluare preţ:
0,64 lei / 1 tabletă
Adaugă în Coş
501693
Noutate
Citrat de magneziu Life Extension, 100 mg, 100 capsule vegetale
In stoc
(>5 buc.)
54,11 lei
Evaluare preţ:
0,54 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
314529
Noutate
Swanson Albion Magneziu, 133 mg, 90 capsule
In stoc
(>5 buc.)
60,63 lei
Evaluare preţ:
0,67 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
549359
Noutate
Life Extension Draslík s hořčík s postupným uvolňováním, 60 rostlinných kapslí
In stoc
(>5 buc.)
71,50 lei
Evaluare preţ:
1,19 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
239333
Noutate
Jarrow Formulas BoneUp kapsle, 360 kapslí
Complex de minerale și vitamine pentru sănătatea oaselor, supliment alimentar
In stoc
(5 buc.)
217,11 lei
Adaugă în Coş
972087
Controlul listărilor
Paginare
Ești pe pagina 1% din 2%.
1
2
60
articole în total
Sus