Acest site folosește cookie-uri. Continuând să navigați pe acest site, vă exprimați acordul cu utilizarea lor. Mai multe informații
aici
.
Setări
Respinge
Sunt de acord
Treci la conținut
Autentificare în contul dumneavoastră
Adresă de e-mail
Parolă
Nu completaţi acest câmp
Surname
Autentificare
Înregistrare nouă
Parola uitată?
sau
Autentificare cu Facebook
Autentificare cu Google
Continuare către coş
Asistenţă pentru clienţi:
+40 373 811 716
info@brainmarket.ro
Blog
Favoritele mele
Autentificare
Căutare
Coş de cumpărături
Coş gol
BrainMax®
Suplimente alimentare BrainMax®
Pentru bărbați
,
Minerale, multiminerale, electroliți
,
Pentru femei
,
Scopuri
,
Omega 3
,
Vitamine și multivitamine
,
Aminoacizi
,
Proteine
,
Colageni
,
Antioxidanți
,
Adaptogeni
,
Prebiotice și probiotice
,
Stimulente pre-antrenament
,
Organe de vită
,
Tincturi
,
Pentru vegani
BrainMax pentru bărbați
Cosmetice pentru bărbați
Alimente
Gustări dulci și biscuiți sărați
,
Alimente fără gluten
,
Fructe uscate
,
Cereale, cereale integrale, pseudocereale
,
Alimente vegane
,
Uleiuri, grăsimi și unturi clarificate
,
Pizza și wrapuri
,
Îndulcitori naturali
,
Condimente și mirodenii
,
Făinuri, amestecuri și budinci
,
Orez, paste, leguminoase
BrainMax pentru femei
Pentru copiii care fac sport
LAUF
Mostre
Mostre de suplimente alimentare
,
Mostre de alimente
Accesorii fitness
Imunitate
Reduceri
Pachete avantajoase
Pachete avantajoase de suplimente alimentare
,
Pachete avantajoase de alimente
,
Pachete avantajoase de cosmetice
Salvează-mă
Reduceri - ultimele bucăți
Femei
Suplimente alimentare pentru femei
Pentru femei
,
Piele, păr și unghii
,
Sarcină
,
Susținerea sistemului hormonal
,
Fertilitate
,
Tract urinar
,
Frumusețe feminină
Selecție TOP de suplimente alimentare pentru femei
Produse pentru menstruație
Bărbați
Suplimente alimentare pentru bărbați
Pentru performanță sportivă și recuperare
,
Fertilitate pentru bărbați
,
Pentru prostată
Copii
Vitamine și minerale pentru copii
Vitamine pentru imunitatea copiilor
,
Omega 3
,
Multivitamine pentru copii
,
Probiotice pentru copii
,
Pentru copii activi
,
Minerale pentru copii
Alimentație sănătoasă și alimente pentru copii
Cosmetice naturale pentru copii
Detergenți ecologici pentru copii
Obiective
Antrenament și sport
Imunitate
Plante medicinale
Concentrare
Sănătatea bărbaților
Memorie
Energie, vitalitate
Somn
Sănătate mintală
Libido și fertilitate
Echilibru hormonal, sistem
Colesterol
Planificarea sarcinii
Longevitate
Hidratare
Greutate corporală
Bronzare
Digestie
Probiotice
,
Enzime digestive
,
Susținerea intestinelor
Sănătatea copiilor
Detoxifiere
Glicemie
Suplimente alimentare
Minerale și multiminerale
Magneziu
,
Zinc
,
Fier
,
Seleniu
,
Cupru
,
Calciu
,
Potasiu
,
Multimineral
,
Iod
,
Crom
,
Molibden
După organe și părți ale corpului
Oase, articulații, ligamente
,
Inimă, vase de sânge
,
Creier
,
Ochii
,
Piele, păr, unghii
,
Intestine, stomac
,
Ficat, rinichi
,
Tract urinar
,
Plămâni, căi respiratorii
Nutriție sportivă
Nutriție sportivă după sport
,
Suplimente pentru fitness
Vitamine și multivitamine
Vitamina D
,
Vitamina C
,
Vitamina B
,
Vitamine pentru femei
,
Multivitamine
,
Vitamina K
,
Vitamine pentru bărbați
,
Vitamina E
,
Vitamina A
Suplimente alimentare pentru vegani
Antioxidanți
Proteine
Proteine din zer whey
,
Proteine aromatizate
Grăsimi
Omega 3
,
Grăsimi MCT
Aminoacizi
Creatină
,
Glicină
,
L-glutamină
,
Alte aminoacizi
,
L-citrulină
,
L-arginină
,
EAA
,
BCAA
Adaptogeni
Ashwagandha
,
Adaptogeni în capsule
,
Adaptogeni în formă naturală
Probiotice
Electroliți
Colageni
Ciuperci
Reishi
,
Hericium
,
Cordyceps
,
Ciaga (chaga)
,
Maitake
,
Shiitake
Suplimente alimentare pentru copii
Alge marine și de apă dulce
Colostru (Colostru)
Prebiotice
Tincturi BrainMax
Noutăți
Noutăți în suplimente alimentare
Noutăți în alimente
Noutăți în cosmetice
Noutăți pentru casă
Noutăți în îmbrăcăminte
Îmbrăcăminte și accesorii
Îmbrăcăminte sport pentru femei
Colanți damă, pantaloni sport și pantaloni scurți
,
Tricouri și topuri sport pentru femei
,
Lenjerie intimă sport pentru femei
,
Tricouri de ciclism pentru femei
Îmbrăcăminte sport pentru bărbați
Pantaloni sport pentru bărbați, pantaloni de trening și pantaloni scurți
,
Tricouri și hanorace sport pentru bărbați
,
Tricouri de ciclism pentru bărbați
Îmbrăcăminte și accesorii sportive unisex
Acasă
Filtre de apă și căni filtrante
Blocarea luminii albastre
Blocarea 100% a luminii albastre
,
Blocarea 100% a luminii albastre și verzi
,
Blocare 25-40% lumină albastră
,
Blocare 80% lumină albastră
Cutii pentru alimente, sticle, shakere, genți
Terapie cu lumină roșie
Iluminat
Fără deșeuri
Ecodetergenți
Detergenți
,
Detergenți de rufe naturali și ecologici
,
Absorbante și tampoane menstruale naturale și ecologice
Aromaterapie
Uleiuri esențiale și aromatice
,
Difuzoare de aromă
Veselă – tigăi, seturi și accesorii pentru bucătărie
Cadouri
Vouchere cadou
Cadouri până la 430 lei
Selecție TOP cadouri pentru bărbați
Cadouri până la 210 lei
Selecție TOP de cadouri pentru femei
Cadouri până la 105 lei
Alimente
Gustări dulci și biscuiți sărați
Batoane proteice și fursecuri
,
Ciocolate
,
Fructe în ciocolată
,
Chipsuri și biscuiți sărați
,
Gume de mestecat
Superalimente
Maca
,
Matcha
,
Chlorella
,
Moringa
,
Spirulină
,
Guarana
Alimente fără gluten
Gustări dulci și biscuiți sărați fără gluten
,
Cereale fără gluten, cereale integrale, pseudocereale
,
Creme, gemuri și marmelade fără gluten
,
Paste fără gluten, leguminoase și orez
Băuturi
Băuturi răcoritoare
,
Cacao și amestecuri de cacao
,
Ceaiuri
,
Cafea
,
BrainMax Yerba Maté
,
Kombucha
,
Băuturi și energizante
Alimente pentru vegani
Gustări vegane dulci și biscuiți sărați
,
Creme vegane, gemuri și marmelade
,
Cereale vegane, cereale integrale, pseudo-cereale
,
Proteine vegane
,
Orez, paste și leguminoase vegane
Cereale, cereale integrale, pseudocereale
Granola
,
Terciuri pentru mic dejun
,
Cereale și pseudocereale
,
Fulgi
,
Quinoa
Condimente și mirodenii
Nuci și semințe
Fructe uscate
Fructe liofilizate
,
Fructe și legume uscate
Ciuperci și alge
Ciuperci
,
Cordyceps
,
Alge marine și de apă dulce
Creme de nuci, gemuri și marmelade
Creme dulci de nuci
,
Creme, gemuri și marmelade fără gluten
,
Creme vegane, gemuri și marmelade BrainMax
,
Creme de nuci 100%
,
Creme de arahide BIO
,
Creme de alune
,
Dulcețuri, marmelade
,
Creme și unturi de migdale BIO BrainMax
,
Creme de caju
,
Creme proteice și unturi
Uleiuri, grăsimi și unturi clarificate
Îndulcitori naturali
Alimente fermentate și conservate
Pizza, wrapuri
Sosuri și pesto
Făinuri, amestecuri și budinci
Orez, paste și leguminoase
Gustări dulci și sărate
Cosmetice
Creme și uleiuri pentru plajă
Îngrijirea corpului
Pentru bărbați
Îngrijire dentară
Paste de dinți
,
Periuțe de dinți
Îngrijire pentru piele și buze
Pentru femei
Îngrijirea părului
Deodorante
Îngrijire pentru mâini și picioare
Seturi cadou
Pachete
Branduri
BrainMax
BrainMax Pure
Autentificare
Mai mult
Acasă
/
Obiective
/
Imunitate
Suplimente alimentare pentru susținerea imunității
, Pagina 2
Plante medicinale
Cele mai vândute
ChildLife Essentials Vitamin D3, fructe de pădure naturale, 30 ml
500 UI în fiecare doză, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
69360
43,12 lei
BrainMax Zinc Complex®, 100 capsule vegetale
Combinație de zinc, cupru, seleniu și turmeric într-o formă foarte biodisponibilă, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
9867
84,29 lei
169,08 lei
–50 %
BrainMax Zinc Complex®, 100 capsule vegetale, 1+1 GRATUIT
Combinație de zinc, cupru și seleniu în forme cu biodisponibilitate ridicată, 100 porții, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
229140
A fost:
169,08 lei
(–50 %)
84,29 lei
BrainMax Lipozomal Vitamin C® UPGRADE, Vitamina C lipozomală, 500 mg, 60 capsule vegetale
Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
98297
129,79 lei
BrainMax Vegan Liquid D3 & K2, 30 ml
Vitamine pentru oase, dinți, mușchi și imunitate cu MCT pentru absorbție, 41 de doze, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
68988
92,96 lei
BrainMax KIDS Liquid Liposomal Multivitamin, Mango, 150 ml
Absorbție de top și spectru complet de vitamine pentru copii, 30 de doze, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
67332
86,46 lei
ChildLife Essentials Fier lichid, fier, fructe de pădure, 118 ml
Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
66771
86,46 lei
BrainMax Calcium D3 & K2, calciu cu vitamina D3 & K2, 90 capsule vegetale
Calciu cu vitamina D3 și cu cea mai bună formă absorbabilă brevetată de vitamina K2 MK-7
In stoc
(>5 buc.)
60240
121,13 lei
Jarrow Formulas L-glutamin, 750 mg, 120 capsule vegetale
L-glutamin în capsule vegetale, supliment alimentar
In stoc
(4 buc.)
273260
104,10 lei
Jarrow Formulas Curcumin Phytosome (Meriva), 500 mg, 120 capsule vegetale
Fitocomplex de curcumin Meriva® cu 90 mg curcuminoide per capsulă, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
807216
273,62 lei
Afişare mai multe produse
Selectarea produsului
Vă recomandăm
Cele mai accesibile
Cele cu preț ridicat
Cele mai vândute
Alfabetic
135
articole în total
Listă produse
Oferte
Imunitate
162,30 lei
–14 %
BrainMax Liquid Liposomal Vitamin C, Orange & Vanilla, 500 mg, 250 ml
Absorbție maximă pentru susținerea imunității, nivelurilor de energie, sistemului psihic și nervos, 50 doze, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
138,44 lei
Evaluare preţ:
55,38 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
63360
Imunitate
BrainMax Complex lipozomal pentru susținerea căilor respiratorii, 200 ml
BrainMax Breath Support Complex, amestec de plante pentru eliberarea căilor respiratorii și eliminarea mucusului, 20 doze, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
216,47 lei
Evaluare preţ:
108,23 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
48089
Imunitate
BrainMax Complex lipozomal pentru susținerea imunității, ISENOLIC®, 200 ml
BrainMax Liquid Liposomal Immunity Booster, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
194,80 lei
Evaluare preţ:
97,40 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
48092
BrainMax Pure® Ginger Shot, Suc de ghimbir cu turmeric, BIO
Suc de ghimbir cu turmeric, miere, apă de cocos și piper de Kampot, certificat *CZ-BIO-001
Evaluarea medie a produsului este 4,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
de la
14,95 lei
Detalii
47553/60
+ Cadou gratuit
BrainMax set de Imunitate + cadou!
Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
294,04 lei
Adaugă în Coş
63873
GRATUIT
GRATUIT
BrainMax Gardienii imunității
In stoc
(>5 buc.)
454,82 lei
Adaugă în Coş
61833
BrainMax set MINI de Crăciun pentru imunitate
Sprijin complex pentru sistemul imunitar într-un pachet inteligent de Crăciun pentru iubitorii de stil de viață sănătos, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
212,13 lei
Adaugă în Coş
67875
Imunitate
BrainMax® Echinacea Alcohol Free Tincture, Extract, 100 ml
Extract de echinacea (coneflower purpuriu) cu 4% polifenoli, tinctură din plante fără alcool, cu glicerină, până la 100 de porții, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
44,90 lei
Adaugă în Coş
69952
Oferte
Imunitate
134,90 lei
–5 %
BrainMax® Kid’s Spring Support, Fructe de pădure, 250 ml
Suport lipozomal pentru sistemul respirator cu aromă de fructe de pădure, 25 de doze, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
126,92 lei
Adaugă în Coş
69763
Imunitate
BrainMax Shilajit Drops with Manuka Honey, 10 ml
Shilajit lichid din Himalaya, microfiltrat, cu miere ecologică de manuka, până la 40 de porții, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
259,80 lei
Evaluare preţ:
25,98 lei / 1 ml
Adaugă în Coş
70249
Imunitate
BrainMax Shilajit Drops with Manuka Honey, 30 ml
Shilajit lichid din Himalaya, microfiltrat, cu miere bio de Manuka, până la 120 de porții, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
649,84 lei
Evaluare preţ:
21,66 lei / 1 ml
Adaugă în Coş
70252
Oferte
149,90 lei
–14 %
BrainMax® Liquid Liposomal Ashwagandha, Mango, 250 mg, 250 ml
Ashwagandha lipozomală standardizată la 10% withanolide, 25 de porții, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
128,01 lei
Evaluare preţ:
51,20 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
70565
Noutate
Energie
Hidratare
BrainMax® Isohydrate, Orange, 10 g
Băutură ionică pudră, 5 electroliți și 4 vitamine, portocală, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
8,50 lei
Evaluare preţ:
85 lei / 100 g
Adaugă în Coş
70673
Noutate
Energie
BrainMax® Isotonic Hot Drink, Vegetable Broth, 25 g
Băutură caldă cu aromă de supă de legume, sursă de magneziu și fosfor, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
8,50 lei
Evaluare preţ:
34 lei / 100 g
Adaugă în Coş
70691
Oferte
89,90 lei
–25 %
BrainMax® Ashwagandha Gummies, 60 jeleuri
Bomboane gumate cu extract de ashwagandha 10:1 și vitamina B6, aromă de măr, 60 de porții, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
67,15 lei
Adaugă în Coş
70766
BrainMax® Lutein & Zeaxanthin Gummies, 60 jeleuri
Ursuleț gumos cu aromă de fructe de pădure, cu vitaminele C, E și B3, 60 de porții, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
89,90 lei
Adaugă în Coş
78215
Imunitate
Aparat locomotor
ChildLife Essentials Vitamin D3, fructe de pădure naturale, 30 ml
500 UI în fiecare doză, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
43,12 lei
Adaugă în Coş
69360
Noutate
NOW Vitamín B12, 1000 mcg, 100 pastilek
In stoc
(>5 buc.)
36,73 lei
Adaugă în Coş
421328
Imunitate
ChildLife Essentials Fier lichid, fier, fructe de pădure, 118 ml
Supliment alimentar
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
86,46 lei
Evaluare preţ:
73,27 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
66771
Noutate
Life Extension Bio-Quercetină, 30 capsule vegetale
In stoc
(5 buc.)
43,25 lei
Evaluare preţ:
1,44 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
204786
Tip
Imunitate
ChildLife Essentials Zinc Plus, zinc, mango și căpșuni, 118 ml
Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
64,79 lei
Evaluare preţ:
54,91 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
66501
Somn
Life Extension Melatonină 3 mg, suport pentru somn, 60 capsule vegetale
Supliment alimentar
In stoc
(5 buc.)
64,79 lei
Evaluare preţ:
1,08 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
67053
Noutate
Complex de Super Seleniu Life Extension cu Vitamina E, 100 Capsule Vegetale
In stoc
(>5 buc.)
82,37 lei
Evaluare preţ:
0,82 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
320510
Imunitate
Doctor’s Best PepZin GI, Zinc-L-Carnosine Complex, zinc-L-carnosin, 120 capsule vegetale
In stoc
(>5 buc.)
173,13 lei
Evaluare preţ:
1,44 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
11762
Imunitate
ChildLife Essentials Vitamina C lichidă, portocale, 118 ml
In stoc
(5 buc.)
58,29 lei
Evaluare preţ:
49,40 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
66456
Imunitate
Aparat locomotor
Quicksilver Scientific D3K2, Vitamine D3 și K2, Suport osos, Nanoemulsie, 50 ml
In stoc
(>5 buc.)
303,14 lei
Evaluare preţ:
606,28 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
63918
Noutate
NOW Vitamín D3 tekutý, 400 IU, 59 ml
In stoc
(>5 buc.)
43,25 lei
Evaluare preţ:
0,73 lei / 1 ml
Adaugă în Coş
658865
ChildLife Essentials Echinacea, portocală, 30 ml
In stoc
(>5 buc.)
60,46 lei
Evaluare preţ:
201,53 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
66549
Imunitate
Aparat locomotor
Osavi Liposomal Vitamin C, vitamin C lipozomal, 1000 mg, 120 capsule vegetale
supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
118,96 lei
Evaluare preţ:
0,99 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
99996.13
Vânzare
Imunitate
Swanson Selenium (L-selenometionină), 100 mcg, 300 capsule
In stoc
(2 buc.)
47,45 lei
Evaluare preţ:
0,16 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
6452/318
Imunitate
NOW Vitamin D3, 5000 UI, 240 capsule softgel
In stoc
(>5 buc.)
84,29 lei
Evaluare preţ:
0,35 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
11624
Imunitate
Aparat locomotor
NOW Vitamin D3, 2000 IU, 240 capsule softgel
In stoc
(>5 buc.)
62,62 lei
Evaluare preţ:
0,26 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
23205
Imunitate
Swanson Vitamina C + Extract de măceș, 1000 mg, 250 capsule
In stoc
(>5 buc.)
116,79 lei
Evaluare preţ:
0,47 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
23826
Imunitate
Samahan, ceai ayurvedic din plante, 10 buc
Îmbogățit cu zinc și seleniu, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
23,62 lei
Adaugă în Coş
69480
Nature's Answer Vitamina D-3 Picături, lichid, 4.000 UI, 15 ml
In stoc
(1 buc.)
121,13 lei
Evaluare preţ:
807,53 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
66330
Imunitate
Osavi Zinc + Cupru, 15 mg + 1 mg, 120 capsule vegane
Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
56,12 lei
Evaluare preţ:
0,47 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
59152
Controlul listărilor
Încarcă 36 mai multe
Paginare
Ești pe pagina 1% din 2%.
1
2
4
135
articole în total
Sus