Acest site folosește cookie-uri. Continuând să navigați pe acest site, vă exprimați acordul cu utilizarea lor. Mai multe informații
aici
.
Setări
Respinge
Sunt de acord
Treci la conținut
Autentificare în contul dumneavoastră
Adresă de e-mail
Parolă
Nu completaţi acest câmp
Surname
Autentificare
Înregistrare nouă
Parola uitată?
sau
Autentificare cu Facebook
Autentificare cu Google
Continuare către coş
Asistenţă pentru clienţi:
+40 373 811 716
info@brainmarket.ro
Blog
Favoritele mele
Autentificare
Căutare
Coş de cumpărături
Coş gol
BrainMax®
Suplimente alimentare BrainMax®
Pentru bărbați
,
Minerale, multiminerale, electroliți
,
Pentru femei
,
Scopuri
,
Omega 3
,
Vitamine și multivitamine
,
Aminoacizi
,
Proteine
,
Colageni
,
Antioxidanți
,
Adaptogeni
,
Prebiotice și probiotice
,
Stimulente pre-antrenament
,
Organe de vită
,
Tincturi
,
Pentru vegani
,
Ciuperci și alge marine BrainMax
BrainMax pentru bărbați
Cosmetice pentru bărbați
,
Suplimente alimentare BrainMax pentru bărbați
,
Îmbrăcăminte sport pentru bărbați
Alimente
Gustări dulci și biscuiți sărați
,
Alimente fără gluten
,
Fructe uscate
,
Cereale, cereale integrale, pseudocereale
,
Alimente vegane
,
Uleiuri, grăsimi și unturi clarificate
,
Pizza și wrapuri
,
Îndulcitori naturali
,
Condimente și mirodenii
,
Făinuri, amestecuri și budinci
,
Orez, paste, leguminoase
,
Superalimente BrainMax
,
Sosuri și pesto
,
Alimente fermentate și conservate
,
Băuturi sănătoase, naturale și răcoritoare
,
Creme de nuci, gemuri și marmelade
,
Ciuperci și alge marine
BrainMax pentru femei
Suplimente alimentare BrainMax pentru femei
,
Îmbrăcăminte sport pentru femei
,
BrainMax cosmetice naturale pentru femei
Pentru copiii care fac sport
LAUF
Mostre
Mostre de suplimente alimentare
,
Mostre de alimente
Accesorii fitness
Îmbrăcăminte și accesorii de modă
Imunitate
Reduceri
Pachete avantajoase
Pachete avantajoase de suplimente alimentare
,
Pachete avantajoase de alimente
,
Pachete avantajoase de cosmetice
Salvează-mă
Reduceri - ultimele bucăți
Femei
Suplimente alimentare pentru femei
Pentru femei
,
Piele, păr și unghii
,
Sarcină
,
Susținerea sistemului hormonal
,
Fertilitate
,
Tract urinar
,
Frumusețe feminină
Selecție TOP de suplimente alimentare pentru femei
Produse pentru menstruație
Cosmetice naturale pentru femei
Îmbrăcăminte sport pentru femei
Bărbați
Suplimente alimentare pentru bărbați
Pentru performanță sportivă și recuperare
,
Fertilitate pentru bărbați
,
Pentru prostată
Îmbrăcăminte sport pentru bărbați
Cosmetice naturale pentru bărbați
Copii
Vitamine și minerale pentru copii
Vitamine pentru imunitatea copiilor
,
Omega 3
,
Multivitamine pentru copii
,
Probiotice pentru copii
,
Pentru copii activi
,
Minerale pentru copii
Alimentație sănătoasă și alimente pentru copii
Cosmetice naturale pentru copii
Detergenți ecologici pentru copii
Obiective
Antrenament și sport
Imunitate
Plante medicinale
,
Multiminerale
,
Multivitamine
Concentrare
Sănătatea bărbaților
Suplimente alimentare pentru fertilitate pentru bărbați
,
Suplimente alimentare pentru prostată
,
Suplimente alimentare pentru performanță sportivă și recuperare
Memorie
Energie, vitalitate
Somn
Sănătate mintală
Libido și fertilitate
Suplimente alimentare pentru fertilitate pentru bărbați
,
Suplimente alimentare pentru fertilitate la femei
Echilibru hormonal, sistem
Colesterol
Planificarea sarcinii
Longevitate
Hidratare
Greutate corporală
Bronzare
Digestie
Probiotice
,
Enzime digestive
,
Susținerea intestinelor
,
Prebiotice
Sănătatea copiilor
Vitamine pentru imunitate pentru copii
,
Acizi grași Omega - omega 3 pentru copii
,
Multivitamine pentru copii
,
Probiotice pentru copii
Detoxifiere
Glicemie
Oase, ligamente și nutriție articulară
Sarcină
Sănătatea femeii
Suplimente alimentare
Minerale și multiminerale
Magneziu
,
Zinc
,
Fier
,
Seleniu
,
Cupru
,
Calciu
,
Potasiu
,
Multimineral
,
Iod
,
Crom
,
Molibden
,
Electroliți
După organe și părți ale corpului
Oase, articulații, ligamente
,
Inimă, vase de sânge
,
Creier
,
Ochii
,
Piele, păr, unghii
,
Intestine, stomac
,
Ficat, rinichi
,
Tract urinar
,
Plămâni, căi respiratorii
Nutriție sportivă
Nutriție sportivă după sport
,
Suplimente pentru fitness
,
Proteine
,
Aminoacizi
,
Electroliți
Vitamine și multivitamine
Vitamina D
,
Vitamina C
,
Vitamina B
,
Vitamine pentru femei
,
Multivitamine
,
Vitamina K
,
Vitamine pentru bărbați
,
Vitamina E
,
Vitamina A
,
Vitamine pentru copii
Suplimente alimentare pentru vegani
Antioxidanți
Proteine
Proteine din zer whey
,
Proteine aromatizate
,
Proteine vegane
Grăsimi
Omega 3
,
Grăsimi MCT
Aminoacizi
Creatină
,
Glicină
,
L-glutamină
,
Alte aminoacizi
,
L-citrulină
,
L-arginină
,
EAA
,
BCAA
Adaptogeni
Ashwagandha
,
Adaptogeni în capsule
,
Adaptogeni în formă naturală
Probiotice
Electroliți
Colageni
Ciuperci
Reishi
,
Hericium
,
Cordyceps
,
Ciaga (chaga)
,
Maitake
,
Shiitake
Suplimente alimentare pentru copii
Vitamine pentru imunitate pentru copii
,
Multivitamine pentru copii
,
Acizi omega - omega 3 pentru copii
,
Minerale pentru copii
,
Probiotice pentru copii
Alge marine și de apă dulce
Colostru (Colostru)
Prebiotice
Tincturi BrainMax
Suplimente alimentare pentru bărbați
Suplimente alimentare după scop
Suplimente alimentare pentru femei
Noutăți
Noutăți în suplimente alimentare
Noutăți în alimente
Noutăți în cosmetice
Noutăți pentru casă
Noutăți în îmbrăcăminte
Îmbrăcăminte și accesorii
Îmbrăcăminte sport pentru femei
Colanți damă, pantaloni sport și pantaloni scurți
,
Tricouri și topuri sport pentru femei
,
Lenjerie intimă sport pentru femei
,
Tricouri de ciclism pentru femei
Îmbrăcăminte sport pentru bărbați
Pantaloni sport pentru bărbați, pantaloni de trening și pantaloni scurți
,
Tricouri și hanorace sport pentru bărbați
,
Tricouri de ciclism pentru bărbați
Îmbrăcăminte și accesorii sportive unisex
Acasă
Filtre de apă și căni filtrante
Blocarea luminii albastre
Blocarea 100% a luminii albastre
,
Blocarea 100% a luminii albastre și verzi
,
Blocare 25-40% lumină albastră
,
Blocare 80% lumină albastră
Cutii pentru alimente, sticle, shakere, genți
Terapie cu lumină roșie
Iluminat
Fără deșeuri
Ecodetergenți
Detergenți
,
Detergenți de rufe naturali și ecologici
,
Absorbante și tampoane menstruale naturale și ecologice
Aromaterapie
Uleiuri esențiale și aromatice
,
Difuzoare de aromă
Veselă – tigăi, seturi și accesorii pentru bucătărie
Cadouri
Vouchere cadou
Cadouri până la 430 lei
Selecție TOP cadouri pentru bărbați
Cadouri până la 210 lei
Selecție TOP de cadouri pentru femei
Cadouri până la 105 lei
Alimente
Gustări dulci și biscuiți sărați
Batoane proteice și fursecuri
,
Ciocolate
,
Fructe în ciocolată
,
Chipsuri și biscuiți sărați
,
Gume de mestecat
,
Gustări dulci și biscuiți sărați fără gluten
,
Gustări dulci vegane și biscuiți sărați
Superalimente
Maca
,
Matcha
,
Chlorella
,
Moringa
,
Spirulină
,
Guarana
Alimente fără gluten
Gustări dulci și biscuiți sărați fără gluten
,
Cereale fără gluten, cereale integrale, pseudocereale
,
Creme, gemuri și marmelade fără gluten
,
Paste fără gluten, leguminoase și orez
Băuturi
Băuturi răcoritoare
,
Cacao și amestecuri de cacao
,
Ceaiuri
,
Cafea
,
BrainMax Yerba Maté
,
Kombucha
,
Băuturi și energizante
Alimente pentru vegani
Gustări vegane dulci și biscuiți sărați
,
Creme vegane, gemuri și marmelade
,
Cereale vegane, cereale integrale, pseudo-cereale
,
Proteine vegane
,
Orez, paste și leguminoase vegane
Cereale, cereale integrale, pseudocereale
Granola
,
Terciuri pentru mic dejun
,
Cereale și pseudocereale
,
Fulgi
,
Quinoa
,
Cereale, cereale integrale, pseudocereale pentru vegani
,
Cereale, cereale integrale, pseudocereale fără gluten
Condimente și mirodenii
Nuci și semințe
Fructe uscate
Fructe liofilizate
,
Fructe și legume uscate
Ciuperci și alge
Ciuperci
,
Cordyceps
,
Alge marine și de apă dulce
Creme de nuci, gemuri și marmelade
Creme dulci de nuci
,
Creme, gemuri și marmelade fără gluten
,
Creme vegane, gemuri și marmelade BrainMax
,
Creme de nuci 100%
,
Creme de arahide BIO
,
Creme de alune
,
Dulcețuri, marmelade
,
Creme și unturi de migdale BIO BrainMax
,
Creme de caju
,
Creme proteice și unturi
Uleiuri, grăsimi și unturi clarificate
Îndulcitori naturali
Alimente fermentate și conservate
Pizza, wrapuri
Sosuri și pesto
Făinuri, amestecuri și budinci
Orez, paste și leguminoase
Gustări dulci și sărate
Cosmetice
Creme și uleiuri pentru plajă
Îngrijirea corpului
Pentru bărbați
Îngrijire dentară
Paste de dinți
,
Periuțe de dinți
Îngrijire pentru piele și buze
Pentru femei
Îngrijirea părului
Deodorante
Îngrijire pentru mâini și picioare
Seturi cadou
Cosmetice pentru copii
Pachete
Branduri
BrainMax
BrainMax Pure
Autentificare
Mai mult
Acasă
/
Suplimente alimentare
/
Minerale și multiminerale
Minerale și multiminerale
, Pagina 5
Magneziu
Zinc
Fier
Seleniu
Cupru
Calciu
Potasiu
Multimineral
Iod
Crom
Molibden
Electroliți
Cele mai vândute
BrainMax Zinc Complex®, 100 capsule vegetale
Combinație de zinc, cupru, seleniu și turmeric într-o formă foarte biodisponibilă, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
9867
84,29 lei
169,08 lei
–50 %
BrainMax Zinc Complex®, 100 capsule vegetale, 1+1 GRATUIT
Combinație de zinc, cupru și seleniu în forme cu biodisponibilitate ridicată, 100 porții, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
229140
A fost:
169,08 lei
(–50 %)
84,29 lei
BrainMax Iron Complex®, 20 mg, 100 capsule vegetale
Bisglicinat de fier cu vitamina C, B9 și B12 și cu ghimbir bio, 100 doze, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
44493
118,96 lei
ChildLife Essentials Fier lichid, fier, fructe de pădure, 118 ml
Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
66771
86,46 lei
4,12 lei
–15 %
Performance Magnesium 1000 mg, (200 mg magneziu + vitamina B6), 4 capsule vegetale, EŞANTION
Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
99157
A fost:
4,12 lei
(–15 %)
3,47 lei
NOW L-OptiZinc Zinc + Cupru, 30 mg, 100 capsule vegetale
In stoc
(>5 buc.)
23196
49,62 lei
Performance Magnesium® 1000 mg, Magneziu 200 mg + Vitamina B6 P5P, 100 capsule vegane
Cel mai bine absorbit magneziu bisglicinat MagChel® 53% DZR + Forma activă a vitaminei B6 100% DZR, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
1339
129,79 lei
Jarrow Formulas BoneUp kapsle, 360 kapslí
Complex de minerale și vitamine pentru sănătatea oaselor, supliment alimentar
In stoc
(5 buc.)
972087
217,11 lei
BrainMax® Kid's Immunity Gummies, 60 bomboane gumate
Jeleturi cu aromă de zmeură pentru copii, cu zinc, vitamina C și soc, 30 de porții, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
78214
64,90 lei
Swanson Albion Magneziu, 133 mg, 90 capsule
In stoc
(>5 buc.)
549359
60,63 lei
Afişare mai multe produse
Selectarea produsului
Vă recomandăm
Cele mai accesibile
Cele cu preț ridicat
Cele mai vândute
Alfabetic
165
articole în total
Listă produse
Oferte
Imunitate
97,29 lei
–22 %
Oligominerale Fier ionic, Fier ionizat, 22 mg, 56 ml
Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
74,98 lei
Evaluare preţ:
133,89 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
60607
Aparat locomotor
Oligominerale Magneziu ionic, magneziu ionizat, 400 mg, 118 ml
Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
114,63 lei
Evaluare preţ:
97,14 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
60613
Energie
Echilibrul hormonal
Trace Minerals Mega Mag 400 mg, magneziu cu electroliți, 118 ml
Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
125,46 lei
Evaluare preţ:
106,32 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
60523
Oferte
Imunitate
Energie
131,96 lei
–15 %
Trace Minerals Kid's Multi, Tropical Punch, multivitamine pentru copii, 237 ml
Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
111,10 lei
Evaluare preţ:
46,88 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
60592
Imunitate
Urme minerale Seleniu ionic, Seleniu ionizat, 300 mcg, 59 ml
Supliment alimentar
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
99,46 lei
Evaluare preţ:
168,58 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
60625
Imunitate
Oligominerale Zinc ionic, zinc ionizat, 50 mg, 59 ml
Supliment alimentar
In stoc
(4 buc.)
86,46 lei
Evaluare preţ:
146,54 lei / 100 ml
Adaugă în Coş
60628
Oferte
Imunitate
Energie
194,80 lei
–38 %
Fier Vitalizat+ Eisen+, fier 15 mg, 90 capsule
Supliment alimentar
In stoc
(3 buc.)
120,14 lei
Evaluare preţ:
1,33 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
66888
Imunitate
Energie
+ Cadou gratuit
Wild Irish Alkaline Blend, amestec alcalin din alge marine irlandeze sălbatice, 225 g
Supliment alimentar
In stoc
(4 buc.)
140,63 lei
Evaluare preţ:
62,50 lei / 100 g
Adaugă în Coş
59110
Aqua De Mar Apă de mare 1,5 l PET IZOTONICĂ
Apă de mare izotonică microfiltrată, destinată consumului direct
In stoc
(>5 buc.)
32,34 lei
Adaugă în Coş
70895
Aqua De Mar Apă de mare 500 ML PET HIPERTONICĂ
Apă de mare hipertonică microfiltrată, nediluată
In stoc
(>5 buc.)
21,49 lei
Adaugă în Coş
70889
Oferte
55,34 lei
–9 %
Aqua De Mar Apă de mare 70 ml HIPERTONICĂ
Apă de mare hipertonică sub formă de spray, fără aditivi
In stoc
(>5 buc.)
49,99 lei
Adaugă în Coş
70883
Oferte
129 lei
–4 %
Aqua De Mar Apă de mare în fiole, 30 buc. HIPERTONICĂ
Apă de mare hipertonică în fiole practice
In stoc
(>5 buc.)
122,57 lei
Adaugă în Coş
70886
Aqua De Mar Apă de mare 1 L în sticlă (Marasca) HIPERTONICĂ
Apă de mare hipertonică microfiltrată, nediluată
In stoc
(>5 buc.)
53,17 lei
Adaugă în Coş
70892
NOW Glicinat de magneziu, 180 de comprimate
In stoc
(5 buc.)
114,97 lei
Evaluare preţ:
0,64 lei / 1 tabletă
Adaugă în Coş
501693
Noutate
Citrat de magneziu Life Extension, 100 mg, 100 capsule vegetale
In stoc
(>5 buc.)
54,11 lei
Evaluare preţ:
0,54 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
314529
Noutate
NOW Sambucus Zinc-C, 60 de pastile
In stoc
(>5 buc.)
47,59 lei
Evaluare preţ:
0,79 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
815048
Noutate
Swanson Albion Magneziu, 133 mg, 90 capsule
In stoc
(>5 buc.)
60,63 lei
Evaluare preţ:
0,67 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
549359
Noutate
NOW Hořčík bisglycinát prášek, 227 g
In stoc
(1 buc.)
93,23 lei
Evaluare preţ:
0,41 lei / 1 g
Adaugă în Coş
272866
Noutate
Life Extension Draslík s hořčík s postupným uvolňováním, 60 rostlinných kapslí
In stoc
(>5 buc.)
71,50 lei
Evaluare preţ:
1,19 lei / 1 capsulă
Adaugă în Coş
239333
Noutate
NOW Silica Complex s Přeslička extrakt, 180 tablet
In stoc
(>5 buc.)
130,18 lei
Evaluare preţ:
0,72 lei / 1 tabletă
Adaugă în Coş
608413
Noutate
Jarrow Formulas BoneUp kapsle, 360 kapslí
Complex de minerale și vitamine pentru sănătatea oaselor, supliment alimentar
In stoc
(5 buc.)
217,11 lei
Adaugă în Coş
972087
Controlul listărilor
Paginare
Ești pe pagina 1% din 2%.
1
5
165
articole în total
Sus