Enzymedica Gummies cu oțet de mere, oțet de mere, 74 de gumii Supliment alimentar
Cod: 65046Livrare rapidă
Avem produse în stoc.
Sfaturi de specialitate
Avem experiență!
Noi testăm ceea ce vindem
Verificăm calitatea înaltă a produselor noastre.
Transport gratuit
Pentru achiziții mai mari de 249 lei.
Produse asociate
Energie
Aparat locomotor
BrainMax Potasiu Magnesium®, citrat de potasiu + malat de magneziu, 200 capsule vegetale 100 mg de potasiu elementar și 60 mg de magneziu elementar per doză, supliment alimentar
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
97,29 lei
Evaluare preţ:
0,49 lei / 1 capsulă
BrainMax Testamento®, 120 capsule vegetale Pentru susținerea sănătății sistemului reproducător la bărbați și femei, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
151,46 lei
Evaluare preţ:
1,26 lei / 1 capsulă
Bestseller
Energie
BrainMax Energy Magnesium®, 200 capsule vegetale Magneziu malat cu absorbție ridicată și vitamina B6 P5P, rezervă pentru 200 de zile, supliment alimentar
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
140,63 lei
Evaluare preţ:
0,70 lei / 1 capsulă
BrainMax Citrulline Malate, Citrulin Malat, 500 g
In stoc
(>5 buc.)
118,96 lei
Evaluare preţ:
23,79 lei / 100 g
Imunitate
Energie
BrainMax Iron Complex®, 20 mg, 100 capsule vegetale Bisglicinat de fier cu vitamina C, B9 și B12 și cu ghimbir bio, 100 doze, supliment alimentar
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
118,96 lei
Evaluare preţ:
1,19 lei / 1 capsulă
Imunitate
Fertilitatea
BrainMax Men Multivitamin®, multivitamine pentru bărbați, 90 capsule vegetale 33 de substanțe active pentru bărbați și echilibrul zilnic al nutrienților, supliment alimentar
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
216,47 lei
Evaluare preţ:
2,41 lei / 1 capsulă
Oferte
Sănătatea femeii
Piele și păr
216,47 lei
–14 %
184,51 lei
Evaluare preţ:
2,05 lei / 1 capsulă
Descriere detaliată a produsului
Enzymedica Gummies cu oțet de mere, oțet de mere, 74 de gumii
- Conțin vitamina B12, care susține energia și metabolismul
- Sprijinul digestiei
- Fără gluten
- Fara coloranti artificiali si indulcitori
- Vegan
Doza recomandată
2 bomboane pe zi. Dacă sunteți însărcinată, alăptați sau luați medicamente, consultați-vă medicul.
Compoziţie
Marimea portiei: 2 gumii | Cantitate în 1 doză | %RHP* |
Calorie | 15 | *** |
Carbohidrați totali | 4 grame | 1% |
- din care zaharuri | 3 grame | *** |
- din care zaharuri adaugate | 3 grame | 6% |
Vitamina B12 (sub formă de metilcobalamină) | 1.000 mg | 41,66% |
Otet de mere organic | 710 mg | *** |
*% doza zilnică de referință *** aportul zilnic de referință nu este stabilit | ||
Sirop de tapioca organic, zahăr organic din trestie, apă, pectină, arome naturale, acid citric, suc de legume (pentru colorare), citrat de sodiu, lecitină de floarea soarelui, ceară de carnauba.
Observa
Nu utilizați dacă sigiliul de siguranță este rupt sau lipsește, depozitați într-un loc uscat, evitați căldura excesivă, nu lăsați la îndemâna copiilor.
Ambalare
74 de bomboane de gumă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Suplimente alimentare după obiective |
|---|---|
| EAN: | 670480101001 |
| Caracteristici: | Vegan, Fără gluten |
| Număr de bomboane gumoase: | 74 |
| ? Expirace: | 28.2.2027 |
Oferte
205,20 lei
–10 %
BrainMax Set de digestie + cadou! Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
184,30 lei
Oferte
Digestie
79,96 lei
–16 %
BrainMax Apple Cider Vinegar, 180 capsule vegetale Oțet de mere cu 6% acizi fructiferi, până la 60 de doze, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
67,15 lei
Evaluare preţ:
0,37 lei / 1 capsulă
Bestseller
Imunitate
Energie
BrainMax Lipozomal Vitamin C® UPGRADE, Vitamina C lipozomală, 500 mg, 60 capsule vegetale Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
129,79 lei
Evaluare preţ:
2,16 lei / 1 capsulă
Oferte
Imunitate
151,46 lei
–30 %
Performance Greens®, 33 doze, 330 g Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
106,02 lei
Evaluare preţ:
32,13 lei / 100 g
Glicemia
BrainMax Chromium & Apple Cider, 100 capsule vegetale Combinație de crom și oțet de mere în capsule vegane, 100 doze, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
62,62 lei
Evaluare preţ:
0,63 lei / 1 capsulă
Digestie
BrainMax Easy Greens, lămâie verde, 300 g Amestec de alimente verzi cu turmeric BIO, stevia și lemongrass, 30 porții, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
86,46 lei
Evaluare preţ:
28,82 lei / 100 g
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!