Life Extension Waistline, 120 capsule din plante
Cod: 98329Livrare rapidă
Avem produse în stoc.
Sfaturi de specialitate
Avem experiență!
Noi testăm ceea ce vindem
Verificăm calitatea înaltă a produselor noastre.
Transport gratuit
Pentru achiziții mai mari de 249 lei.
Produse asociate
Nutriția musculară
BrainMax® Performance Protein® Dark Knight, Cacao & Ashwagandha, 1000 g Protein din zer nativ cu colostru, colagen și ashwagandha, cacao, 28 porții
In stoc
(>5 buc.)
216,47 lei
Evaluare preţ:
21,65 lei / 100 g
Aparat locomotor
Nutriția musculară
Performance Protein®, proteină nativă din zer, ciocolată, 1000 g Protein din zer nativ cu colostru de vacă și colagen de vită grass-fed, supliment alimentar
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
216,47 lei
Evaluare preţ:
21,65 lei / 100 g
Aparat locomotor
Nutriția musculară
BrainMax® Performance Protein®, Vanilie, 1000 g Protein din zer nativ cu colostru de vacă și colagen de vită grass-fed
In stoc
(>5 buc.)
216,47 lei
Evaluare preţ:
21,65 lei / 100 g
Reducere de cantitate
Bestseller
BrainMax® Organic Protein Bar, Blueberry Cheesecake, 50 g Baton proteic cu aromă de cheesecake cu afine / CZ-BIO-001 certificat
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
12,78 lei
Evaluare preţ:
21,30 lei / 100 g
BrainMax Organic Psyllium, 800 mg, 200 capsule vegetale Psyllium natural, obținut din tegumentul semințelor de pătlagină indiană / *Certificat CZ-BIO-001
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
79,96 lei
Evaluare preţ:
0,40 lei / 1 capsulă
Sănătatea femeii
Piele și păr
BrainMax Women’s Beauty Protein®, 1000 g Protein din zer nativ pentru femei cu colagen Naticol®, 28 porții, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
216,47 lei
Evaluare preţ:
21,65 lei / 100 g
Oferte
Reducere de cantitate
108,13 lei
–14 %
BrainMax Pure® Brain MCT Oil C8 BIO, 500 ml *CZ-BIO-001 certificat
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
92,15 lei
Evaluare preţ:
18,43 lei / 100 ml
Descriere detaliată a produsului
Life Extension Waist-line, 120 capsule din plante
Life Extension Waist-Line Control conține Eatless, un complex de peptide brevetat derivat din drojdie. Alături de dietă și exerciții fizice, controlul liniei taliei poate ajuta la pierderea în greutate.
Doza recomandată
Luați câte 2 capsule de 2 ori pe zi înainte de micul dejun și cină.
Înștiințare
Acest produs nu este destinat copiilor, femeilor gravide și celor care alăptează, cu excepția cazului în care este recomandat de un medic. A nu se depăși doza zilnică recomandată. Suplimentele alimentare nu înlocuiesc o dietă variată și echilibrată și un stil de viață sănătos. A se păstra într-un loc răcoros, uscat, la îndemâna copiilor.
Ingrediente
Marimea portiei: 2 capsule Pachetul contine 60 de doze | Cantitate în 1 doză | %VNR* |
Complex de peptide fără mâncare (S. cerevisiae) | 500 mg | |
| *Valoarea nutrițională de referință. **Valoarea nutrițională de referință nu este stabilită. | ||
Continut: 120 capsule vegetale
Componente suplimentare: celuloză vegetală (capsule), celuloză microcristalină, dioxid de siliciu, fosfat de calciu, stearat vegetal, acid stearic.
Fabricat in USA.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Suplimente pentru fitness |
|---|---|
| EAN: | 737870190219 |
| Caracteristici: | Fără gluten |
| Număr de capsule: | 120 capsule vegetale |
| Număr de capsule: | 120 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Energie
BrainMax Appetite & Fat Control®, 120 capsule vegetale 8 substanțe naturale pentru controlul apetitului, reducerea greutății, slăbire sănătoasă, supliment alimentar, 30 de porții
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
216,47 lei
Evaluare preţ:
1,80 lei / 1 capsulă
Memorie
Tabără
BrainMax Acetyl L-Carnitine, 500 mg, 100 capsule vegetale Combinație de acetil L-carnitină și extract de Ginkgo Biloba, 100 porții, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
97,29 lei
Evaluare preţ:
0,97 lei / 1 capsulă
BrainMax Glucomannan, 500 mg, 180 capsule vegetale Glucomanan din rădăcină de konjac, 30 de porții, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
71,29 lei
Evaluare preţ:
0,59 lei / 1 capsulă
Digestie
BrainMax Easy Greens, lămâie verde, 300 g Amestec de alimente verzi cu turmeric BIO, stevia și lemongrass, 30 porții, supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
86,46 lei
Evaluare preţ:
28,82 lei / 100 g
Oferte
Imunitate
151,46 lei
–30 %
Performance Greens®, 33 doze, 330 g Supliment alimentar
In stoc
(>5 buc.)
106,02 lei
Evaluare preţ:
32,13 lei / 100 g
Energie
Aparat locomotor
BrainMax Potasiu Magnesium®, citrat de potasiu + malat de magneziu, 200 capsule vegetale 100 mg de potasiu elementar și 60 mg de magneziu elementar per doză, supliment alimentar
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
97,29 lei
Evaluare preţ:
0,49 lei / 1 capsulă
Bestseller
Energie
BrainMax Energy Magnesium®, 200 capsule vegetale Magneziu malat cu absorbție ridicată și vitamina B6 P5P, rezervă pentru 200 de zile, supliment alimentar
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
140,63 lei
Evaluare preţ:
0,70 lei / 1 capsulă
Bestseller
Regenerare
Performance Magnesium® 1000 mg, Magneziu 200 mg + Vitamina B6 P5P, 100 capsule vegane Cel mai bine absorbit magneziu bisglicinat MagChel® 53% DZR + Forma activă a vitaminei B6 100% DZR, supliment alimentar
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>5 buc.)
129,79 lei
Evaluare preţ:
1,30 lei / 1 capsulă
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!